38437

AGT traktori 850 un 860AGT 850 un AGT 860 sērijas modeļi raksturojas ar lielāku motoru jaudu, lielāku pašmasu, kā arī lielāku celtspēju (ražību). Šis sērijas modeļi ir ar monolīto šasijas konstrukciju un stūrējamu priekšējo asi. Bez tam tiek piedāvāta versija ar reversablu (par 180 ātri apgriežams stūres un sēdekļa bloks, vadības pedāļi iebūvēti braukšanai abos virzienos) vadību. Pilnībā sinhronizēta pārnesumkārba.

Tehniskie parametri skatīt šeit ... /PDF fails /

AGT 850 un AGT 860 standartaprīkojums:
Riteņi un riepas - 7,50 x 16; aizmugurējā jūgvārpsta ar 540/750 vai 540 apgr/min; priekšējā un aizmugurējās asu diferenciāļu bloķēšanas; aizmugugurējā 3 - punktu uzkare (Kat.1); 3 hidro izvadi ar ''ātrā savienojuma'' uzgaļiem; drošības stieņi; regulējams sēdeklis ar drošības jostu; jūgstienis; rozete piekabes elektrokabelim; motora apgriezienu rādītājs; degvielas tvertnes līmeņa rādītājs.

AGT 850 un AGT 860 papildaprīkojums:
Kabīne ar apsildi un ventilāciju; frontālā 3 - punktu uzkare (Kat.0), ar celtspēju - 400 kg; riepu un riteņu papildizmēru izvēle; melna ''metallic'' krāsa; papildus hidroizvadi; hidrosistēmas sūknis ar ražību - 47,6 L/min; riteņu atsvari un distanceri; 3PL dubultās darbības hidrocilindri; regulējami aizmugurējās uzkares rokas ar pagarinājumu un''ātro'' rīku ''ābolu'' fiksēšanu (Kat.1 un 2); hidraulikas filtrs; motora pārsega aizsargs; transporta apgaismojums; instrumentu kaste; komfortabls sēdeklis; hidroizvads piekabju hidrobremzēm;
papildspogulis.


Ielādēju


      Atpakaļ