38438

Agromehanika traktoru speciālie modeļiŠīs sērijas minitraktori būvēti uz artikulārās šasijas (stūrējot, traktors lokās pa vidu), bet uz sašaurinātas šķērsbāzes. Tas nodrošīna nelielu pagrieziena radiusu. Kā jau visiem AGT modeļiem, arī 835 modelim - visiem riteņiem ir vienāds izmērs.

Tehniskie parametri skatīt šeit ... /PDF fails /

AGT 835 standartaprīkojumā:
riepas un riteņi - 7,5 x 16'' ; aizmugurējā jūdvārpsta - 540/1000 apgr/min; priekšējā tilta difereciālis ar mehānisku bloķēšanu; aizmugurējā 3 - punktu uzkare (Kat. 1); hidraulikas izvadu pāris ar ''ātro'' savienojumu; drošības aizsargstieņu komplekts; regulējams vadītāja sēdeklis ar drošības jostu; augstumā regulējams jūgstienis; papildus hidroizvads; rozete piekabes elektrokabelim; motora apgriezienu mērītājs.

AGT 835 papildiespējas: 
priekšējā jūgvārpsta (1 000 apgr/min); frontālā 3 - punktu uzkare (Kat.0), ar 400 kg celtspēju.


Meža traktora versija
Šī modeļa traktori būvēti uz artikulārās AGT - 835 bāzes, aprīkojot to ar puskabīni, frontālo, specializēto lāpstu (arī baļķu piestumšanai), īpašajiem kabīnes un motora aizsargiem. Pārējie tehniskie parametri kā AGT - 835.

Kalnu traktora versija
Šie traktori piemēroti darbam nogāzēs ar slīpumu līdz 45°, un būvēi uz AGT - 850 / 860 traktoru bāzes, ar reversablu stūres un sēkļa bloku. Ārējais platuma gabarīts palielināts līdz 195 cm.
Standartaprīkojumā: platās riepas un hidraulika ar peldošo pozīciju.
Papildaprīkojumā: puskabīne vai pilnā kabīne ar apsildi un ventilāciju. Frontālā 3 - punktu uzkare.  
Tehniskos parametrus skatīt pie AGT - 850 un AGT - 860.

Melnā krāsojuma versija
Melnā krāsojuma jeb ''black edition'' traktori paredzēti pircējiem, kas izvēlas traktorus ar melnās ''metālikas'' krāsojumu. Šajā versijā tiek piedāvāti AGT - 835 T/S un AGT - 850 / 860   
traktori. Standartaprīkojumā : polietilēna motora pārsegs un speciālas apdares stūres rats.
Pārējos tehniskos parametrus skatīt pie AGT - 835 un AGT - 850 / 860.
Papildaprīkojumā: pilnā kabīne ar apsildi un ventilāciju, priekšējā uzkare un priekšējā jūgvārpsta (tikai AGT - 835).


Ielādēju


      Atpakaļ