38433

Agromehanika traktori AGT 835 TSAGT 835 TS sērijas modeļi raksturojas ar pilna rāmja šasiju un priekšējās ass stūrēšanu. Ātrumkārba ir pilnībā sinhronizēta. Motora novietojums aiz priekšējās ass līdzsvaro traktora gaitu ar noslogotu aizmugurējo uzkari. Augstvērtīgas saķeres nodrošināšanai ''Agromehanika'' inženieri radījuši īpašu nesošās konstrukcijas fleksibilitāti, kas pieļauj līdz pat 15° šasijas garensavērpi. Nelielie gabarīti ar salīdzinoši iespaidīgu jaudu padara šos traktorus īpaši vērtīgus dārzkopības un stādaudzēšanas saimniecībās sevišķi kompektā ar ''Agromehanika'' dārzu miglotājiem un augsnes apstrādes tehniku.

Tehniskie parametri skatīt šeit ... /PDF fails /

AGT 835 TS standartaprīkojumā:
riepas un riteņi - 7,5 x 16''; aizmugurējā jūdvārpsta - 540/1000 apgr/min; priekšējā un aizmugurējā diferenciāļu bloķēšana; aizmugurējā 3 - punktu uzkare (Kat.1); drošības stieņi; regulējams sēdeklis ar drošības jostu; piekabes sakabe; kontaktligzda piekabes elektrokabelim; motora apgriezienu rādītājs. 

AGT 835 TS papildiespējas:
kabīne ar apsildi un ventilāciju; frontālā jūgvārpsta (1000 agr/min);  3 - punktu frontālā uzkare (Kat.0) - 400 kg celtspēja; riteņu un riepu izvēle; melna ''metallic'' krāsa; papildus hidroizvadi; hidraulikas sūknis ar 39 L/min ražību; stikla šķiedras motora pārsegs; riteņu atsvari un distanceri; aizmugurējās uzkare ar Kat.2 sistēmu; transporta apgaismojums; instrumentu kaste; komfortabls sēdeklis; hidroizvads piekabēm, ar hidrauliskajām bremzēm; papildspogulis.


Ielādēju


      Atpakaļ