38432

Agromehanika traktori AGT 835Šīs sērijas minitraktori būvēti uz artikulārās šasijas (stūrējot, traktors lokās pa vidu) bāzes. Tas nodrošina nelielu pagrieziena radiusu. Kā jau visiem AGT modeļiem, arī 835 modelim - visiem riteņiem ir vienāds izmērs. Mainot, riteņu izmērus, iespējams izmainīt ārējo platuma gabarītu un klīrensu (zemākā punkta attālums līdz braukšanas virsmai).

Tehniskie parametri skatīt šeit ... /PDF fails  /

AGT 835 standartaprīkojumā:
riepas un riteņi - 7,5 x 16'' ; aizmugurējā jūdvārpsta - 540/1000 apgr/min; priekšējā tilta difereciālis ar mehānisku bloķēšanu; aizmugurējā 3 - punktu uzkare (Kat. 1); hidraulikas izvadu pāris ar ''ātro'' savienojumu; drošības aizsargstieņu komplekts; regulējams vadītāja sēdeklis ar drošības jostu; augstumā regulējama piekabes sakabe; papildu hidroizvads; rozete piekabes elektrokabelim; motora apgriezienu mērītājs.

AGT 835 papildiespējas:
"puskabīne"; priekšējā jūgvārpsta (1 000 apgr/min.); frontālā 3 - punktu uzkare (Kat.0), ar celtspēju - 400 kg; riteņi un riepas ar citiem izmēriem; melna ''metallic'' krāsa; papildus hidroizvadi; hidraulikas sūknis ar ražību - 39 l/min; stiklašķiedras motora pārsegs; riteņu atsvari un distanceri; aizmugurējās 3 - punktu uzkares sistēma uz Kat.2; transporta apgaismojums; instrumentu kaste; komforta sēdeklis; hidroizvadi piekabēm ar hidrobremzēm; papildspoguļi.


Ielādēju


      Atpakaļ