<--  1 2 ...  --> 

DAL - BO, Maxi Roll 3 - sekciju augsnes veltņi

Maxi Roll ir DAL - BO jaunās paaudzes augsnes veltņi ar plašu pielietojuma spektru: pēcsējas augsnes apstrāde, pirmssējas darbi, kā arī lauka virsmas izlīdzināšana.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Front Flex frontālie augsnes veltņi

Front Flex ir kompakti 1 - sekcijas frontāli uzkarināmi augsnes veltņi. Īpaši efektīvi izmantojams kā sējas kombinācijas sastāvdaļa. Veltņi tiek aprīkoti ar Cambridge vai Crosskill tipa gredzeniem.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Super Max universālie augsnes kultivatori

Jaunās paaudzes universāli augsnes kultivatori, kas paredzēti augsnes sagatavošanai "vienā gājienā".

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Maxi Disc augsnes kultivatori

Maxi Disc ir disku kultivatori, kas paredzēti kā darbam rugainē, tā arī arumu kultivēšanai. Augsnes sagriešanu un uzirdināšanu veic 2 - as izliektu, robotu disku (560 x 6 mm) rindas.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Farmer Disc kultivatori

Farmer Disc ir klasiski uzkarināmi disku kultivatori ar 2-ām izliektu un robotu disku (520 x 6 mm) rindām. Katram diskam ir individuāla gumijas ieliktņu aizsardzība.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; AXR - H disku kultivatori

AXR - H ir piekabināmi, hidrauliski salokāmi disku kultivatori. Konstrukcija būvēta uz izturīga režģu tipa rāmja, pie kura stiprinās 2 - as X - veidā izvietotas disku rindas.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Tri - Max rugaines kultivatori

Tri - Max ir augstas veiktspējas rugāju kultivators. Irdināšanas lemeši (320 mm darba platums) izvietoti 3 - ās rindās. Attālums starp zariem - 275 mm.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Dinco rugāju kultivators

Uzkarināmi kultivatori, zālāju papuves un labības rugāju kultivācijai, ar vircas un kūtsmēslu iestrādes iespēju, sagatavojot augsni sējas darbiem.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Ratoon XL augsnes dziļirdinātāji

Ratoon XL konstruktīvi izveidoti kā 2 - u rindu lemešu dziļirdinātāji. Attālums starp rindām - 75 cm. Zaru augstums - 72 cm. Lemeši uzirdinot augsni, neuznes virspusē mitro slāni.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Mini Max Classic augsnes veltņi

Mini Max Classic ir hidrauliski salokāmi augsnes veltņi ar plašu pielietojumu: pirmsējas darbos, sējumu pievelšanas darbos, kā arī ziemāju pavasara apstrādē. Bez tam augsnes veltņus var izmantot tandēmā ar disku kultivatoru.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, MiniMax ''XL'' augsnes veltņi

MiniMax ''XL'' ir hidrauliski salokāms 3 - sekciju augsnes veltnis ar horizontālām ruļļu sekcijām un zemu smaguma centru.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Maxi Roll 5 - sekciju augsnes veltņi

Maxi Roll ir DAL - BO jaunās paaudzes augsnes veltņi ar plašu pielietojumu: pēcsējas augsnes apstrāde, pirmssējas darbi, kā arī lauka virsmas izlīdzināšana. Veltņi ir viegli salokāmi un transportējami, ar 5 - sekciju konstrukciju.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Levelflex 2008 frontālie augsnes veltņi

Viensekcijas (1,5 m; 2,5 m un 3,0 m) un 3 - sekciju (4,0 m; 4,5 m un 6,0 m) frontāli uzkarināmie augsnes veltņi ar izturīgu rāmi un stipru balstiekārtu, ar optimālu stūrēšanas ģeometriju. Levelflex veltņi ir lielisks palīgs augsnes sagatavošanai sējas darbiem.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Greenline 300 zālāju veltnis

Greeline 300 ir 1 - sekcijas cilindrisks (710 x 10 mm) veltnis, kas lieliski pemērots zālāju, sporta centru, golfa laukumu u.c. ar zāli augošu platību uzturēšanai, kā arī to izveidošanai no jauna.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Maxi Roll "Greenline" zālāju veltņi

"Greenline" ir mūsdienīgs risinājums zālāju lauku kopšanai, kā jaunu zālāju veidošanā, tā arī esošo uzlabošanā.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Front Cultivator rugaines kultivatori

Front Cultivator ir frontāli uzkarināmi rugaines kultivatori ar plašu pielietojumu. Īpaši efektīvi rugaiņu "dubultajā" apstrādē, kad aiz traktora tiek piekabināti, piemēram Maxi Disc kultivatori.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Culti Max kultivatori

Culti Max ir augstas izturības 7 rindu zaru kultivatori, kas lieliski sagatavo arumu graudaugu, kartupeļu, kukurūzas, cukurbiešu u.c. sējai.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Culti Lift augsnes kultivatori

Culti Lift ir augstas izturības uzkarināmi kultivatori. Priekšpusē izvietots viengabala izlīdzinātājs.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO; Culti Trail kultivatori

Culti Trail ir augstas izturības piekabināmie kultivatori. S - zari izvietoti 5 rindās. Starprindu attālums - 40 cm. Attālums starp zariem - 8 cm.

Lasīt vairāk ...


DAL - BO, Maxi Cut nažu ruļļi

Maxi Cut ir jauna pieeja augu stublāju un atlikumu sasmalcināšanā, vienlaikus ar augsnes virskārtas sašķelšanu, tādējādi veicinot trūdēšanas un augsnes virskārtas aerācijas procesus.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  -->