SAMI aizmugures uzkares kauss Rear Bucket 2

Kauss ir pievienojams traktora 3 – punktu uzkarei. Piemērots dažādu materiālu transportēšanai, ar mehānisku kravas izbēršanas iespēju. Vienkāršs un saimniecībā noderīgs darba rīks.

Lasīt vairāk ...


SAMI akmeņu kausi

Akmeņu kausi ir paredzēti akmeņu savākšanai no lauka. Piedāvājumā 3 dažādu darba platumu akmeņu kausi. Kausi ir pievienojami frontālajiem iekrāvējiem, izmantojot EURO; SMS vai Trima sakabes pievienojumus.

Lasīt vairāk ...


SAMI palešu dakšas un (kok)materiālu piespiedējs

Palešu dakšas ir uz frontālā iekrāvēja uzmontējams darbarīks, dažādu, uz paletēm novietotu materiālu pacelšanai un pārvietošanai. Dakšu zaru platuma ērtu regulēšanu nodrošina ātri atbrīvojošu atslēgu mehānismi. Īpašie, no karsti apstrādāta metāla, zari atbilst ISO standartu prasībām. Iespējami : EURO; SMS; TRIMA u.c.sakabes savienojumi.

Lasīt vairāk ...


SAMI lielo maisu pacēlāji

Lielo maisu pacēlājs tiek pievienots pie frontālā iekrāvēja. Tas paredzēts lelo maisu drošai pārvietošanai kraušanas darbos. Iespējami : EURO; SMS; PREMA u.c.sakabes avienojumi.

Lasīt vairāk ...


GORENC celšanas sviras STD

GORENC celšanas sviras STD ir vienkāršs un ērts darba rīks meža, lauksaimniecības, celtniecības un citos ar celšanu saistītos darbos. Agregatēšanas veids - traktora 3-punktu uzkare.

Lasīt vairāk ...