"Agromehanika" traktori AGT ir klasiski, kompakti, nelielu gabarītu jaudietilpīgi traktori. Tos raksturo plašs pielietojuma spektrs, augstas izturības metālietilpīga un vienkārša konstrukcija un ekonomiskums. Šie traktori speciāli būvēti darbam kalnainos un apgrūtinātas caurgājības apstākļiem. Visiem traktoriem riteņu bāzes formula ir 4 x 4. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu visu riteņu saķeri ar nelīdzenu virsmu, "Agromehanika" inženieri radījuši īpašu nesošās konstrukcijas fleksibilitāti, kas pieļauj līdz pat 15° šasijas garensavērpi. "Agromehanika" piedāvā saviem traktoriem arī plašu aprīkojuma klāstu. Traktoru piedāvājumā ir arī speciālās versijas: "šauro versiju", "meža versiju", "kalnu versiju" un "melno versiju". Traktori nokomplektējami no vienkāršas bāzes versijas līdz pat komplektācijai ar komfortablu kabīni, ar ātri apgriežamu sēdekļa un stūres vadības bloku, reversablai braukšanai. IKU "EDUARDS"Latvijā tirgo un apkalpo arī Somijā ražotos AVANT universālos minitraktorus. Uzzini vairāk www.avant.lv.

AGT traktori 850 un 860

AGT 850 un AGT 860 sērijas modeļi raksturojas ar lielāku motoru jaudu, lielāku pašmasu, kā arī lielāku celtspēju (ražību).

Lasīt vairāk ...


Agromehanika traktori AGT 835 TS

AGT 835 TS sērijas modeļi raksturojas ar pilna rāmja šasiju un priekšējās ass stūrēšanu. Ātrumkārba ir pilnībā sinhronizēta.

Lasīt vairāk ...


Agromehanika traktori AGT 835

Šīs sērijas minitraktori būvēti uz artikulārās šasijas (stūrējot, traktors lokās pa vidu) bāzes. Tas nodrošina nelielu pagrieziena radiusu.

Lasīt vairāk ...


Agromehanika traktoru speciālie modeļi

Šīs sērijas minitraktori būvēti uz artikulārās šasijas (stūrējot, traktors lokās pa vidu), bet uz sašaurinātas šķērsbāzes.

Lasīt vairāk ...